Україна переходить у «жовтий рівень»

Дивіться які учбові заклади будуть працювати офлайн. У Кілійській та Вилківській громдах їх можна перелічити по пальцях.

Директор  Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Александр Лончак повідомив що, сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання комісія вирішила, зокрема, встановити з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території ВСІХ регіонів України. У зв’язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

«Зверніть увагу! При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності у більш ніж  80% працівників закладу освіти одного з документів, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини, або COVID-сертифіката про одужання особи. Станом на 20 вересня 2021 року понад 80% вакцинованих мають 403 заклади освіти області», – написав він.

Таким чином, з четверга, 23 вересня, працюватимуть у звичному режимі виключно 101 заклад загальної середньої освіти комунальної форми власності територіальних громад. Серед них:

Вилківська ТГ Новомиколаївський НВК «ЗЗСО І-ІІІст. – дитячий садок»Вилківської міської ради.

У числі 55 закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальних громад:

Вилківська міська територіальна громада с.Новомиколаївка Новомиколаївський ЗДО ясла-садок «Крапелька» у складі НВК.

Кілійська ТГ село Фурманівка Фурманівський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Берізка» Кілійської міської ради.

Суворовська ТГ с. Приозерне Приозерненський ЗДО (ясла-садок) “Пролісок”.

Всі інші заклади освіти всіх типів і форм власності  не функціонуватимуть. Контроль за дотриманням постанови Кабміну №1236 здійснюватимуть представники Нацполіції і Держпродспоживслужби. Вся відповідальність на керівниках закладів освіти, в тому числі за збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу. Одразу ж провів оперативну селекторну нараду з керівниками органів управління освітою територіальних громад та районних державних адміністрацій, під час якої довів колегам всю необхідну інформацію. ‼️Варіант переходу на дистанційне навчання наразі НЕ розглядається.

До списка увійшов і Десантненський КЗДО ясла-садок «Сонечко» Вилківської міської ради.

Але у селі Десантне Вилківської громаді через спалах захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19  введено карантин. На території населеного пункту введені обмежувальні протиепідемічні заходи. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні виконавчого комітету Вилківського міської ради.

Так, безпосередньо в селі Десантне заборонено проведення масових заходів (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, освітніх), перебування в громадських місцях, торгових закладах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту.

На даний момент на коронавірус хворіє близько 20 жителів – двоє людей померли від його ускладнень.