24 березня відбулась робоча нарада голови Ізмаїльської райдержадміністрації Родіона Абашева з міськими, селищним та  сільським головами. На зустрічі були присутні Ренійський міський голова Ігор Плєхов, Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський, Вилківський міський голова Матвій Іванов, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та Суворовський селищний голова Олег Босікевич. Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

Темою зустрічі було питання співпраці з органами місцевого самоврядування задля належної організації та виконання завдань, покладених на районну державну адміністрацію.

Голова району звернув особливу увагу керівників громад на спільну роботу з розробки Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, структуризації та координації діяльності закладів охорони здоров’я району з метою створення єдиного районного медичного простору та налагодження «маршрутів пацієнтів», інвентаризації земель, доступу та стану водних об’єктів, наповнення бюджетів розвитку громад, залучення інвестицій, запобігання розповсюдженню коронавірусу, впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» на території району тощо.

Багато уваги було приділено питанню дотримання належного санітарного стану населених пунктів та їх благоустрою. Родіон Анатолійович наголосив, що керівники громад мають активно займатись питаннями підвищення рівня благоустрою в населених пунктах та забезпечення на їх території чистоти та порядку. За його словами, чистота і порядок у кожній громаді залежать від кожного мешканця та не потребують окремих фінансових витрат.

Також під час наради очільник району зауважив, що є багато недобросовісних підприємців, які ухиляються від сплати податків. За словами голови районної державної адміністрації, жодних компромісів з тими, хто ухиляється від сплати податків не може бути.

«Районна державна адміністрація залишається вашим партнером, ми завжди допоможемо і підтримаємо.  Ізмаїльський район має великі перспективи для розвитку, а задля успішного усунення існуючих проблем необхідно проводити злагоджену, системну та ефективну роботу», – зазначив Родіон Абашев.

Після наради з головами місцевих рад, голова районної державної адміністрації провів зустріч з головою Ізмаїльської районної ради восьмого скликання Василем Антонюком та членами Президії райради.

Під час зустрічі  розглянуто питання щодо соціально-економічного розвитку району, виконання районного бюджету тощо.  Крім того, присутні обговорили ряд інших питань життєдіяльності району та домовилися спільно шукати шляхи вирішення нагальних проблем.