Вчора 8 офіцерів Ізмаїльського прикордонного загону взяли участь у зборах офіцерів – випускників Національної академії ДПСУ 2021 року, що відбулись при Південному регіональному управлінні. Всього ж південний кордон у цьому році поповнився майже на 140 молодих лейтенантів.

Урочисті заходи з нагоди Дня лейтенанта розпочалися з зустрічі з керівництвом та офіцерами Південного регіонального управління, де випускникам розповіли про особливості проходження служби та основні напрямки діяльності. Згодом усім присутнім продемонстрували фільм історії становлення та сучасність Південного регіонального управління.

«Зараз саме Вам надається можливість робити особистий внесок в охорону державного рубежу в такий нелегкий час. Вам випала велика честь служити у Південному регіональному управлінні, яке має багатовікову історію, омиту кров’ю патріотів. Керівництву регіонального управління хочеться зробити ще більше для Вас, щоб у становленні своєї служби ви відчували підтримку та допомогу», – зазначив Сергій Мул.

Також, офіцери побували на врученні техніки військовослужбовцям Південного регіонального управління та екскурсії містом Одеса.