Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості при проведенні профорієнтаційної роботи не обмежуються семінарами з безробітними та заходами для учнівської молоді. Завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська завжди з радістю приймає пропозицію директорів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у батьківських зборах. Цього разу вона виступила перед батьками учнів 11-х класів Кілійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3-ліцею.

Специфікою минулого і поточного навчального року є навчання в умовах загальнонаціонального карантину як безпосередньо за шкільними партами, так і у форматі дистанційного навчання. Це стосується як середньої, так і вищої ланки учбових закладів. Саме тому може гостро встати питання вступу сьогоднішніх випускників до ПТНЗ та ВНЗ. І ось тут служба зайнятості може підставити плече вчорашнім школярам, пропонуючи безкоштовне отримання робітничої професії в Одеському центрі професійно-технічної освіти. Ця теза стала ключовою у виступі фахівця філії.

А ще Зінаїда Рождественська запросила школярів з батьками до філії для проходження профдіагностичного тестування  з метою уникнення помилок, можливих  на шляху вибору професії. Ким бути? Як правильно визначити справу всього життя, щоб відчувати себе задоволеним матеріально та морально? Чи збігаються професійні наміри учнів з їх здібностями? Чи мають вони уявлення про власні слабкі та сильні сторони?  На всі ці запитання можна отримати  відповіді під час зустрічі зі спеціалістами служби зайнятості.