на передодні Дня автомобіліста і дорожника, в Ізмаїльському загоні відбулись урочисті заходи. Виконуючий обов’язки начальника загону підполковник Віталій Скорбатюк привітав всіх із прийдешнім святом та вручив грамоти кращим військовослужбовцям та працівникам, які служать та працюють на водійських посадах.

«Для надійного захисту кордону ДПСУ постійно працює над покращенням озброєності та автотехнічного забезпечення. Свідченням є постійне оновлення автопарку Ізмаїльського загону. Від технічної справності транспорту залежить виконання службових та бойових завдань. У цьому є ваша заслуга.  Пишаюся тим, що в наших рядах є багато професіоналів автомобільної справи. Дякую Вам за службу!», – у своєму виступі зазначив Віталій Скорбатюк.

     Прикордонники Ізмаїльського загону використовують у своїй службовій діяльності різний службовий транспорт – легкові, спеціальні, броньовані автомобілі, а також мотоцикли та квадроцикли. Кількість техніки та високий професіоналізм водіїв у своєму комплексі дозволяє надійно охороняти державний кордон України. 

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк