У місті Одеса, в рамках комплексної цільової програми «Безпечна Одещина» прикордонники Ізмаїльського загону отримали транспортні засоби підвищеної прохідності «Рено Дастер» та 3 мотоцикли «Хонда».

В урочистостях взяли участь Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій БОРЗОВ, Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій КОЗИР, Голова Одеської обласної ради Григорій ДІДЕНКО, начальник Південного регіонального управління Cергій МУЛ , керівники правоохоронних органів, офіцери – випускники Національної академії ДПСУ 2021 року, ветерани – прикордонники, представники громадськості.

Сучасні мотоцикли отримали військовослужбовці Ізмаїльського загону, які напередодні стали переможцями змагань на кращого дільничного інспектора прикордонної служби. Нова техніка буде використовуватись для забезпечення охорони державного кордону.

Усього ж прикордонники Південного регіонального управління отримали три автомобіля та 12 мотоциклів, вищевказаних моделей.

«Одним з наших пріоритетних завдань на сьогоднішній день є безпека на Одещині, а це стосується і прикордоння. Прикордонники постійно забезпечують правопорядок та спокій наших громадян. Я дякую вартовим за сумлінну службу та запевняю, що обласне керівництво і надалі надаватиме всебічну підтримку для ефективної охорони державного рубежу.» , – зазначив Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

«Ми цілодобово на варті вашого спокою та мирного сну, ми постійно відслідковуємо обстановку на місцевості, виявляємо та оперативно затримуємо осіб, які займаються протиправною діяльністю на державному кордоні. Щиро дякую владі за велику підтримку та за довіру. Ми в свою чергу зробимо все необхідне для забезпечення безпеки і спокою наших громадян. », – зазначив очільник Південного регіонального управління Сергій Мул.

Слід зазначити, що усі присутні прикордонники вакциновані, а дані заходи проводились з дотриманням усіх протиепідемічних норм.