В рамках операції «Мігрант» прикордонники в місті Ізмаїл затримали узбека, який порушив правила перебування в Україні

Громадянина Узбекистану затримали днями оперативники Ізмаїльського загону спільно зі співробітниками міграційної служби на території Ізмаїльського центрального ринку. В ході перевірочних заходів, 44-річний іноземець жодних документів, що посвідчують його особу та законність перебування на території України при собі не мав. Як з’ясували правоохоронці, чоловік перевищив термін перебування на понад 120 діб, а також нібито місяць тому втратив свій паспортний документ.

За порушення прикордонного режиму та правил перебування на території України громадянину Узбекистану доведеться сплатити штраф  у розмірі понад 3,5 тисячі гривень. Окрім цього, прийнято рішення про його примусове повернення до країни походження. 

Зауважимо, що з початку операції «Мігрант» прикордонниками Ізмаїльського загону спільно з співробітниками міграційної служби вже затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 6 іноземців за ч.1 ст.203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», 3 громадян України за ст.205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» та одного за ст.202 «Порушення прикордонного режиму…» Кодексу України про адміністративне правопорушення.