Нагородження студенток факультету іноземних мов Ізмаїльського державного гуманітарного університету за активну участь у створені привітального різдвяного відеокліпу та поширення українських звичаїв і традицій відбулось сьогодні в Ізмаїльському прикордонному загоні. Грамоти вручав особисто начальник загону полковник Віктор Луцков. 

«Дякую вам дівчата за ваш спів, за те що погодились взяти участь у спільному проєкті та записати чудову щедрівку! Користуючись нагодою запрошую вас служити за контрактом в нашому загоні, адже нам потрібні такі талановиті люди як ви», – у своєму привітанні зазначив Віктор Луцков.

Після нагородження для студенток було організовано невеличку екскурсію прикордонним загоном, під час якої студенткам розказали про службу охоронців державного кордону. Вони зізнались, що вперше у житті побували на території військової частини і їм вона дуже сподобалася.     

Нагадаємо, що понад тиждень тому прикордонники разом зі студентками привітали всіх з Різдвом Христовим, заспівавши акапельно всесвітньо відомий твір Миколи Леонтовича «Щедрик». Цікавим було те, що цей проєкт мав назву “Щедрик”&”Carol of the Bells”, адже перша частина пісні співалася українською, а інша англійською.

Відео можете переглянути за цим посиланням: https://youtu.be/cvjOIM4H-eY