Учора в Ізмаїлі відбулося відкриття поліклінічного відділення Одеського військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби.

Близько 3 тисяч співробітників Ізмаїльського прикордонного загону, Ізмаїльського загону Морської охорони та Навчального центру Морської охорони, 400 ветеранів відомства, членів сімей військовослужбовців та ветеранів будуть проходити медичне обстеження та, за потреби, отримувати кваліфіковану медичну допомогу у новому медичному закладі. 

Через відсутність в регіоні інших відомчих закладів і специфічність завдань, що ставляться перед силовими структурами, наразі розглядається питання щодо медичного забезпечення у новій поліклініці органи структури МВС, що дислоковані на території Ізмаїльського гарнізону.

З нагоди урочистого відкриття, у поліклінічному відділенні побували почесні гості – віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул, Голова Ізмаїльської районної Державної Адміністрації Родіон Абашев, Голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, а також командири військових частин та керівництво правоохоронних органів.

«Я пишаюсь, що присутня на цьому заході, особливо враховуючи те, що я також є головою комісії з питань інтегрованого управління кордонами та фактично достатньо регулярно спостерігаю за розвитком прикордонної служби, її забезпечення фінансовими засобами. Я сподіваюся, що медичний заклад, який ми відкриваємо сьогодні буде служити на благо кожному прикордоннику та членів їх сімей», – у своїй промові зазначила Ольга Стефанішина.

За постійну підтримку та допомогу прикордонникам мера міста Ізмаїл Андрія Абрамченко нагороджено медаллю прикордонного відомства «За сприяння в охороні державного кордону України». Також, низкою нагород було відзначено особовий склад, який безпосередньо брав участь у розбудові нової поліклініки. 

У поліклініці обладнано сучасною медичною апаратурою 15 кабінетів. Вартість закупленої цифрової рентгенівської діагностичної системи OPERA RT20 Harp складає близько 6,4 млн грн, а ультразвукової системи VINNO G55 – 1,7 млн грн.

Окрім цього, прикордонне відомство витратило на реконструкцію будівлі 1,4 млн грн, а за рахунок сприяння органів місцевого самоврядування для упорядкування прилеглої території з місцевого бюджету витрачено майже 680 тис. грн.

Після урочистого відкриття поліклініки почесні гості відвідали поромний пункт пропуску «Орлівка», де їх  ознайомили з порядком здійснення пропускних операцій, а також показали сучасні технічні засоби прикордонного контролю.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк