Вчора військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського загону з екскурсією побували у ведмежому притулку «Домажир», що розташований неподалік Львова. Вони мали змогу на власні очі побачити бурих ведмедів у лісових вольєрах, а також ряд комплексів реабілітаційного центру для цих тварин.   

Ведмежий притулок «Домажир» – реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут  умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. Поміж вольєрів збудовані спеціальні туристичні доріжки, тож всі охочі мають змогу поспостерігати як живуть бурі ведмеді у живій природі.

Нагадаємо, наразі триває курс колективної підготовки підрозділів Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U), в якому беруть участь спецпризначенці Ізмаїльського загону, а вже з 20 вересня вони візьмуть участь у багатонаціональних навчаннях Rapid Trident-2021.