Військовий зв’язок є невід’ємною складовою частиною управління у Державній прикордонній службі України. Від його стану та функціонування багато в чому залежать оперативність керівництва підрозділами охорони державного кордону, своєчасність реагування на зміни в обстановці, а в бойових умовах застосування зброї, сил та засобів.

Підрозділи зв’язку Ізмаїльського загону планово забезпечуються та оновлюються сучасною апаратурою, розширюючи можливості управління.

Для передачі сигналів і команд використовуються широко розгалужені багатоканальні, сучасні автоматизовані системи, що здатні забезпечувати зв’язок як у самому прикордонному загоні, так й з кожним підрозділом ДПСУ.

Під час охорони державного кордону, прикордонними нарядами постійно підтримується зв’язок зі своїм підрозділом, корабельно-катерним складом, а також прикордонною авіацією. Це дає можливість вчасно реагувати на зміну в обстановці та швидко затримувати порушників законодавства з прикордонних питань. Використовуються різні радіостанції – це переносні, автомобільні та стаціонарні. Специфікою також є те, що на прикордонних катерах, плавучих модулях та підрозділах, чия ділянка державного кордону проходить по річці Дунай, підтримується зв’язок на міжнародному морському каналі з цивільними суднами.    

Загалом, в Ізмаїльському загоні використовується  супутниковий, провідний, та радіозв’язок.

 Надійність зв’язку неможлива була б без особового складу підрозділів зв’язку. Саме вони своєю щоденною працею забезпечують всі підрозділи загону засобами комунікації, слідкують за їх справністю та у разі потреби ремонтують. Тож вітаємо зв’язківців з професійним днем! Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та нових перемог!

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк